Розрахунок теплової потужності обігрівального приладу.
Орієнтовний розрахунок необхідної потужності обігрівальних приладів для обігріву Вашого приміщення можливо виконати за допомогою приведеного нижче калькулятора.
Для цього достатньо ввести в відповідних графах калькулятора розміри конкретного приміщення, бажану температуру в приміщенні при обігріві, та коефіцієнт тепловитрат «Кт», який враховує особливості теплоізоляції Вашого приміщення (значення коефіцієнта «Кт» вибирається із нижче приведеної таблички.
Значення коефіцієнта тепловитрат «КТ» :
- 0.6 – 0.9 – для житлової конструкції з дуже високою теплоізоляцією стін, підлоги та даху, з невеликою площею вікон. Дуже хороша теплоізоляція
- 1.0 – 1.9 – для стандартної житлової конструкції, подвійна цегляна кладка, невелике число вікон, дах зі стандартною покрівлею. Середня теплоізоляція.
- 2.0 – 2.9– для спрощеної житлової конструкції, одинарна цегельна кладка, слабо утеплений дах, велика площа вікон Теплоізоляція нижче середнього
- 3.0 – 4.0 – для дерев’яної, або металевої конструкції. Без теплоізоляції.
Примітка. Точне значення коефіцієнта тепловитрат конкретного приміщення розраховує спеціаліст з теплотехніки. Якщо Ви не знаєте точного значення цього коефіцієнта, керуйтеся середнім значенням діапазону величин коефіцієнта «КТ» рекомендованого для приміщення вашого класу теплоізоляції.
Орієнтовна необхідна потужність для обігріву приміщення: кВт
Примітка. При подальшому виборі потужності обігрівача для придбання, слід приймати до уваги те, що розрахована необхідна потужність обігріву може бути реалізована, як одним, так і декількома обігрівачами.