Калькулятор теплової потужності

Розрахунок теплової потужності обігрівального приладу.

Орієнтовний розрахунок необхідної потужності обігрівальних приладів для обігріву Вашого приміщення можливо виконати за допомогою приведеного нижче калькулятора.

Для цього достатньо ввести в відповідних графах калькулятора розміри конкретного приміщення, бажану температуру в приміщенні при обігріві, та коефіцієнт тепловитрат «Кт», який враховує особливості теплоізоляції Вашого приміщення (значення коефіцієнта «Кт» вибирається із нижче приведеної таблички.

Значення коефіцієнта тепловитрат «КТ» :

  • 0.6 – 0.9 – для житлової конструкції з дуже високою теплоізоляцією стін, підлоги та даху, з невеликою площею вікон. Дуже хороша теплоізоляція
  • 1.0 – 1.9 – для стандартної житлової конструкції, подвійна цегляна кладка, невелике число вікон, дах зі стандартною покрівлею. Середня теплоізоляція.
  • 2.0 – 2.9– для спрощеної житлової конструкції, одинарна цегельна кладка, слабо утеплений дах, велика площа вікон Теплоізоляція нижче середнього
  • 3.0 – 4.0 – для дерев’яної, або металевої конструкції. Без теплоізоляції.

Примітка. Точне значення коефіцієнта тепловитрат конкретного приміщення розраховує спеціаліст з теплотехніки. Якщо Ви не знаєте точного значення цього коефіцієнта, керуйтеся середнім значенням діапазону величин коефіцієнта «КТ» рекомендованого для приміщення вашого класу теплоізоляції.

м

м

м

23

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Орієнтовна необхідна потужність для обігріву приміщення: кВт

Примітка. При подальшому виборі потужності обігрівача для придбання, слід приймати до уваги те, що розрахована необхідна потужність обігріву може бути реалізована, як одним, так і декількома обігрівачами.