Наш магазин

Воздушное отопление. Электрические котлы. Электрические конвекторы. Электрические плиты. Инфракрасные обогреватели. Маслонаполненные электрорадиаторы. Плинтусные конвекторы. Радиаторы для отопления.

Перейти
img

Аренда помещений

Сдаем офисные, торговые, производственные, складские помещения.

Перейти
img

Сервисное и гарантийное обслуживание

Гарантийное обслуживание изделий производства ЧАО "Винницкий завод "Маяк" проводится в соответствии с требованиями пункта "Гарантии производителя" Руководства по эксплуатации на данный прибор.

Перейти
img

Продажа незадействованного имущества

ЧАО "Винницкий завод "Маяк" предоставляет брокерские услуги физическим и юридическим лицам по таможенному оформлению грузов и товаров.

Перейти
img

Брокерские услуги

ЧАО "Винницкий завод" Маяк "предоставляет брокерские услуги физическим и юридическим лицам по таможенному оформлению грузов и товаров.

Перейти
img

Производство изделий под заказ

Производственная база ЧАО "Винницкий завод" Маяк""позволяет наравне с основным производством предоставлять широкий спектр услуг по нескольким направлениям.

Перейти
img

Услуги лаборатории испытаний

В структуре ЧАО "ВИННИЦКИЙ ЗАВОД «МАЯК» функционирует аккредитованная лаборатория испытаний и надежности.

Перейти
img

Детальніше

ПРАТ «Вінницький Завод «Маяк» – надійний виробник електронагрівального обладнання

ПРАТ Вінницький завод «Маяк» є одним з найбільших виробничих підприємств в Україні. Підприємство засноване в 1969 році. Це була єдина структура Міністерства радіопромисловості СРСР, яка будувалася і працювала як підприємство з випуску блоків живлення алфавітно-цифрових друкарських приладів для ЕОМ військово-промислового комплексу, а також зварювальних апаратів, трансформаторів, електричних обігрівачів для масового споживання. Завод спеціалізувався на масовому виробництві засобів обчислювальної техніки і виробів силової електроніки. У 1991 році на базі заводу було створено відкрите акціонерне товариство “Маяк”, яке було одним з найбільших промислових підприємств в Україні. У 1994 році, відповідно до рішення Міністерства машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України, державний ВЗРТА реструктурувано в ВАТ «Маяк».

З 1997 року компанія розпочала розробку та виготовлення широкого асортименту електричних нагрівальних приладів під торговою маркою «Термія», поєднавши передові технології з традиціями оборонного підприємства.

До складу ПРАТ “Вінницький завод “Маяк” на сьогодні входить 4 дочірніх підприємства: ДП “Зовнішньоекономічна фірма “Маяк”, ДП “Житлово-експлуатаційна контора”, ДП “Теплокомуненерго Маяк “, ДП “Автомобіліст “Маяк”, а також 3 товариства з обмеженою відповідальністю: ТОВ ”Теплокомуненерго “Маяк ЛТД”, ТОВ ” Культурно-спортивний комплекс “Маяк ЛТД”, “Лікувально-оздоровчий спортивний комплекс “Маяк ЛТД”.

ПРАТ Вінницький завод «Маяк» розташований в Вінниці, проте продукція користується високим попитом по всій Україні і за кордоном завдяки своїй надійності, універсальності і прийнятній ціні.

Широкий асортимент, доступні ціни

Під зареєстрованою торговою маркою «Термія» виробник з потужним інженерно-технічним потенціалом випускає широкий ряд високоякісних нагрівальних приладів.

На сьогоднішній день ТМ «Термія» виробляє:

 • електричні котли
 • електричні конвектори різних модифікацій, в тому числі бризкозахищені і звичайні;
 • маслонаповнені електрорадіатори;
 • інфрачервоні обігрівачі;
 • повітряно-опалювальні пристрої: теплові завіси, тепловентилятори, теплові гармати;
 • настільні побутові електричні плитки.
 • інфрачервоні обігрівачі
 • плінтусні конвектори
 • радіатори для опалення

Відвідавши офіційний інтернет магазин (посиланняhttps://shop.termia.com.ua/) «Термія», ви можете більш детально вивчити перелік продукції та характеристики різних електроприладів.

Номенклатура заводу регулярно поповнюється новими більш вдосконаленими сучасними моделями. На базі заводу діє високо оснащена лабораторія випробувань, в якій вся виготовлена техніка проходить тестування і випробування на надійність та відповідність діючим регламентам і стандартам.

Конкурентні переваги електроприладів «Термія»

В кожній моделі, яка представлена під торговою маркою «Термія», доступна вартість ідеально поєднується з бездоганною якістю. Окрім цього серед переваг слід відмітити:

 • високий рівень тепловіддачі при максимальній ефективності;
 • економічність;
 • компактні габарити і стильний дизайн;
 • висока продуктивність;
 • тривалий експлуатаційний період;
 • високий рівень надійності;
 • бездоганна якість збірки.
 • найдовша на ринку гарантія

Перелічуючи плюси, не можна не сказати про те, що компанія надає найбільший гарантійний термін на всю продукцію в порівнянні з іншими українськими виробниками кліматичної електротехніки.

Сьогодні бренд «Термія» відомий не тільки в Україні, але й на території СНД і в багатьох країнах Євросоюзу. Підприємство зарекомендувало себе як виробник продукції з хорошим співвідношенням ціна-якість, гнучкими цінами і широким асортиментом товарів, так як ми працюємо з переконанням, що споживачі гідні найкращого.