16.09.2016 року завод "Маяк" відзначив 48 років з дня створення підприємства

21/09/2016

      16.09.2016 року завод "Маяк" відзначив 48-ми річчя з дня створення підприємства. На церемонії святкування виступи керівники підприємства та його дочірніх підприємств. В ході виступів були озвучені досягнення по виконанних роботах і перспективи розвитку підприємств на слідуючий 2017 рік. Крім того продемонстровано відео філм про те, які зміни пройшли на підприємстві в період 2015-2016 років. Також були покладені квіти в пам'ять першого керівника Родіонова Віктора Васильовича, який очолював будівництво заводу в 1968 році.

    Зберігаючи традиції підприємства і цього року були нагороджені кращі із кращих працівників, з занесенням на Галерею Слави. При цьому працівники були нагороджені цінними подарнками і грошовими винагородами.

Працівників заводу, які пропрацювали на підприємстві 40 років керівництво ПАт "Маяк" присвоїли звання "Ветеран ПАТ "Маяк", привітали і нагородили грошовими преміями, і сувенірними наручними годинниками.

Після закінчення церемонії головою Наглядової ради Кузнецовим Петром Дмитровичем і генеральним деректором - Терліковським Василем Васильовичем, було відкрито Галерею Слави. Всі присутні працівники та гості змогли подивитися на кращих із кращих працівників, які були занесені в цьому році.

Відеофільм можна подивитися за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=WvxqTkmBhTo