ПРАТ "Вінницький завод "Маяк" зустрів делегацію профспілки радіоелектроніки та машинобудування України

        17-18 травня 2017 року у м.Вінниці відбулося виїздне засідання ЦК професійної спілки працівників радіоелектроніки та машинобудування України.

        Члени ЦК з різних областей України 17 травня 2017 року відвідали ПРАТ "Вінницький завод "Маяк". В ході зустрічі гості відвідали музей заводу, де мали унікальну можливість ознайомитись з історією підприємства, з його заснуванням, розвитком та широким асортиментом продукції , яка виготовлялася впродовж багатьох років.

        У виставковій залі підприємства  вони  були ознайомлені з новим асортиментом електричних побутових  приладів та радіаторів для систем центрального та індивідуального опалення. Гості мали змогу одержати вичерпну інформацію про номенклатуру товарів та їх характеристики, яку підприємство реалізує на території України та експортує на світовий ринок.

Під час зустрічі було проведено екскурсію до Культурно-спортивного комплексу "Маяк" та аквапарку "Маяк", який являється одним з найбільших та сучасних комплексів м. Вінниці та Вінницької області.

     Члени делегації були приємно здивовані, що крім організації виробничої діяльності, зростання обсягів виробництва, покращення якості виробів, на підприємстві приділяється велика увага збереженню та розвитку соціально-побутової сфери. Функціонує табір відпочинку для дітей, покращені санітарно-побутові умови працюючих, збережені гарні традиції заохочення кращих із кращих працівників, як ветеранів так і молодих працівників, які щорічно заносяться на Галерею Слави, книгу Слави, нагороджуються цінними подарунками та грошовими преміями.

         Керівник делегації, Голова профспілки Ольховець Григорій Андрійович подякував представникам заводу за цікаву змістовну інформацію про роботу підприємств, оцінив значний обсяг товарів народного споживання, побажав подальших успіхів про що зробив запис в головній книзі почесних гостей підприємства.