ПРАТ "Вінницький завод "Маяк" прийняв участь у XV регіональному щорічному конкурсі "Бізнес-еліта Поділля"

    

      16 листопада 2018 року «ХV регіональний щорічний конкурс «Бізнес-еліта Поділля» провів грандіозний ювілей церемонії нагородження фіналістів.

     ПРАТ «Вінницький завод «Маяк» в особі генерального директора Василя Васильовича Терліковського прийняв участь в даному заході.

     Багато відомих компаній брали участь у даному заході і були віднесені до 7 номінацій: надійність, якість, стабільність, довіра, наша марка, компанія-лідер та вершина лідерства.

     У списку номінантів вже більше сотні представників подільського бізнесу. Це підприємства з доволі довгою історією, а також ті, хто вирішив спробувати власні сили вперше. Головна умова участі — легальна діяльність, прозорість податкової звітності та дотримання трудового законодавства. Відповідність цим критеріям ретельно перевіряли члени організаційного комітету. Конкурс відбувся за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, що само собою вказує на зацікавленість держави у створенні привабливого економічного клімату, який би дозволяв підприємствам з року в рік зміцнювати свої позиції у регіоні.

     Наше підприємство завоювало звання «КОМПАНІЯ - ЛІДЕР» і було нагороджено дипломом лауреата «XV РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БІЗНЕС-ЕЛІТА ПОДІЛЛЯ».